ZRi

ZRi heeft nieuwe geluidbron

5 juli 2018

5 juli 2018

DSCN8337Sinds deze week beschikt ZRi over een nieuwe geluidbron van Bruel en Kjaer. Met deze geluidbron kunnen we, net als met onze oude geluidbron, genormeerde geluidisolatie- en nagalmmetingen doen. Nieuw is dat we met deze omni-directionele bron meer ruimte-akoestische parameters in beeld kunnen brengen. 

Dit is bijvoorbeeld van belang bij presentatieruimten (spraakverstaanbaarheid) en open kantoor-/schoolomgevingen (speech privacy).

Doordat we met deze geluidbron meer aspecten van de ruimteakoestiek kunnen meten, kunnen we in onze projecten bepalen of het akoestisch ontwerp dat wij met behulp van onze Catt Acoustics Prediction software hebben gemaakt op de goede manier is gerealiseerd.Op korte termijn gaan wij onze nieuwe geluidbron voor metingen in diverse open kantooromgevingen en scholen inzetten.

Bent u geïnteresseerd in geluidmetingen en/of een gedetailleerd ruimte-akoestisch advies, neem dan contact op met Pieter Schepman.

Terug naar het nieuwsoverzicht >

PROJECTEN

Zoeken